Wszystko w NSX ma na celu polepszenie twoich doznań.

Mapy nowej generacji C-MAP z naszym najszybszym w historii automatycznym wyznaczaniem tras. Nowy, intuicyjny system operacyjny i samopomocowy kreator konfiguracji znacznie ułatwiają nawigację. Odkrywaj nowe miejsca, wiedząc, że potężna technologia Simrad ułatwi Ci drogę i nic nie stanie ci już na przeszkodzie.

Nowy, intuicyjny system operacyjny bazujący na systemie Android. Łatwy dostęp do wszystkich funkcji NSX™ za pomocą całkowicie nowego interfejsu użytkownika, w tym ekran typu „przeciągnij i upuść” i ulepszonych trybów dziennych i nocnych.

Pełny pakiet technologii Simrad na wyciągnięcie ręki. Rozbuduj swój system o zaawansowaną technologię Simrad. Zobacz zdjęcia w wysokiej rozdzielczości z najnowocześniejszych technologii sonarowych, takich jak Active Imaging™, a także kompatybilność z szeroką gamą przetworników 1 kW.

Wprowadź nawigację w życie z NSX. Zobacz szczegóły mapy w nowy sposób dzięki nowej generacji C-MAP DISCOVER™ X i REVEAL™ X.

Prosty w konfiguracji, łatwy w zarządzaniu. Prosty w konfiguracji, łatwy w zarządzaniu. Rozpocznij pracę szybciej niż kiedykolwiek. Nasz nowy Kreator konfiguracji zawiera instrukcje krok po kroku i wskazówki, które pozwalają dostosować twój NSX do pełni możliwości w zaledwie kilka chwil.