O nas

LOWRANCE POLSKA - dystrybutor firmy NAVICO

Navico to wyspecjalizowana firma zajmująca się elektroniką morską, dostarczająca systemy nawigacyjne, instrumenty morskie i sprzęt do wyszukiwania ryb, echosondy, zarówno do użytku rekreacyjnego, jak i komercyjnego. Skupia w swoim portfolio wiodące światowe marki LOWRANCE SIMRAD B&G oraz C-MAP

Navico jest jednym z największych na świecie producentów rekreacyjnej elektroniki jachtowej. Firma Lowrance jest wiodącym dostawcą sprzętu na rynku wędkarskim, szczególnie dla łowiących na słodkich wodach i na przybrzeżnych obszarach morskich. Firma Simrad Yachting koncentruje się na właścicielach turystycznych łodzi motorowych oraz uprawiających wędkarstwo sportowe, B&G obsługuje rynek żeglarski. Oferuje sprzęt zarówno dla profesjonalnych regatowców jak i żeglujących rekreacyjnie, a C-MAP dostarcza mapy elektroniczne wspierające i ułatwiające wszystkie typy aktywności  na wodzie.

Dział Simrad Commercial Marine Electronics oferuje również wszechstronne portfolio rozwiązań nawigacyjnych dla rynku komercyjnego; w tym kartografia C-MAP i rozwiązania cyfrowe, takie jak optymalizacja trasy Voyage Optimalization i analiza floty Fleet Analytics.

 

Dystrybutorem Navico w Polsce jest firma LOWRANCE POLSKA Sp. z o.o.

 

Formularz kontaktowy